Кому сьогодні може спасти на думку ідея створити в мережі ще один меблевий сайт? Напевно, тільки божевільному... Сторінки Google просто вибухають від різноманіття магазинів, які запрошують придбати у них меблі. Продавці витрачають шалені гроші кожного місяця, аби опинитися на перших сторінках пошуковика, конкуруючи один з одним за можливість бути поміченими Вами... Отже, що саме з цим робити? Потрібен якийсь новий формат подання інформації, що здатен дати набагато більше й значно більшому числу користувачів. Нам потрібен один УНІВЕРСАЛЬНИЙ сайт для... 

...тих, хто хоче купити меблі

Щоб знайти меблі, які нас повністю задовольнять, зазвичай треба виконати кілька кроків:

Або просто знайти відповіді на ці та інші питання на цьому сайті .


...тих, хто хоче продати меблі

Надаємо можливість збільшити свою інформаційну присутність серед потенційних клієнтів без витрат на рекламу. Відповідайте на запити потенційних клієнтів, які приходять вам в Telegram на ваш телефон, і залучайте їх до свого бізнесу. Це безплатно, постійно та від людей, які чітко уявляють, що саме вони бажають придбати. Забудьте про витрати на рекламу і зосередьтеся на залученні нових клієнтів за допомогою нашої пропозиції. 

...тих, хто проєктує меблі

Якщо Ви  професійний дизайнер, Вам може бути корисним наш сайт. Тут у вас є нагода завантажити 3D моделі більшості меблів що представлені на цьому сайті,  безшовні PWL текстури, матеріали для рендерингу, настроєні сцени та багато іншого. Всі ці елементи були розроблені нашою командою, в процесі наповнення цього сайту. А тепер Ви можете безкоштовно використовувати всі ці наробки у своїх проєктах.

...тих, хто любить майструвати меблі

Створюючи меблі своїми власними руками, ви можете бути впевнені, що вони будуть ідеально відповідати вашим потребам та стилю. Ви можете знайти на нашому сайті багато корисної інформації про різні види інструментів, матеріалів та фурнітури, які потрібні для створення меблів. Ми також пропонуємо детальні інструкції та поради щодо процесу створення меблів, щоб ви могли з легкістю розпочати свій проєкт. Наш сайт є чудовим ресурсом для початківців та досвідчених майстрів. Ми впевнені, що ви знайдете на нашому сайті багато корисної інформації та порад, які допоможуть вам створити унікальні меблі, на які ви будете пишатися. Запрошуємо вас долучитися до нашої спільноти, ділитися своїми проєктами та отримувати поради від інших майстрів. Ми впевнені, що з нашою допомогою ви зможете створити меблі, які вам завжди мріяли мати у своєму будинку!

...та тих, хто хоче дізнатися всю правду про меблі

Основна мета вашого сайту полягає в тому, щоб допомогти людям зробити вірний вибір при купівлі меблів. Багато людей хочуть отримати максимально повну інформацію про те, що вони купують, і ваш сайт допоможе їм у цьому. Основні функції, які будуть доступні на вашому сайті:Наш сайт буде містити велику кількість інформації, що допоможе користувачам зробити вірний вибір при купівлі меблів. Ви зможете привернути велику аудиторію тих, хто цікавиться темою меблів та хоче отримати максимально повну інформацію про меблі перед їх купівлею.

Ми хочемо представити Вам проєкт, який змусить Вас забути про всю ту купу сайтів, яким Вам доводиться переглядати кожного разу, коли Вам потрібна нова шафа або диван. Мова йде про DIY Furniture Projects - перший у своєму роді онлайн-сервіс для пошуку відповідей на будь-які питання що пов'язані з меблевою тематикою. 


Долучайтеся до нас вже сьогодні та переконайтесь особисто!