Ламіноване ДСП. Технологія виробництва. 

Серед матеріалів, застосовуваних для будівництва та виробництва меблів, важливе місце займає деревостружкова плита. Що таке ДСП, які існують різновиди матеріалу, які галузі застосування і рівень технологічності матеріалу, як його використовувати та чого від нього чекати? Відповіді на ці питання дасть огляд властивостей і характеристик ДСП.

Види деревних плит: ДСП, ДВП, МДФ та OSB 

Ви дізнаєтеся про плюси та мінуси кожного матеріалу, сфери його застосування, особливості виробництва та експлуатації. Які види деревних плит краще вибрати для різних проєктів? Що таке клас емісії, і чому цей показник такий важливий? Про це і не тільки - у нашому відео! 

Формальдегід, класи емісії 

ДСП, та нескладний  тест на вміст формальдегіду. 

Меблі, виготовлені з ДСП або МДФ, поступово наповнюють повітря вашої оселі шкідливими речовинами. Оскільки формальдегід є летючою органічною сполукою за кімнатної температури він стає газом. Коли температура і вологість у приміщенні підвищуються – запах формальдегіду посилюється. Цей нескладний хімічний тест показаний на відео допоможе самостійно визначити наявність у повітрі оселі небезпечного формальдегіду.